CNC Freze

CNC Freze

CNC Dik İşlem Freze Hizmetimiz

Martan Plastik’ in Çayırova/KOCAELİ’nde  bulunan üretim tesisindeki CNC freze merkezimiz talaşlı üretim sektöründeki frezelerin en gelişmişidir.  CNC Dik İşlem Merkezi, CNC prensibi olarak hedef sayısal koordinatlara tezgahın iş milinin takip etmesidir.

CNC dik işleme merkezimiz bilgisayar teknolojisiyle tam olarak bütünleşmiştir. Bu yüzden kendi üzerinde bulunan bilgisayar aracılığı ile çalışmaktadır. CNC Dik İşlem Merkezimiz ile verdiğimiz hizmetlerden CNC plastik, metal, kalıp imalatı, kesme, işleme, delik delme, frezeleme, kılavuz açma, havuz boşaltma ve elle serbest çizimle belirlenen çizimlerim işlenmesi Martan Plastik tarafından eksiksiz ve profesyonel şekilde yapılmaktadır. Üç boyutlu yedek parçaların ideal profil ve optimum özellikte işlenmeleri tarafımızca başarıyla gerçekleşmektedir. CNC frezeleme işlemlerimizde kullanılan kesiciler ,uçları radyüslü ve kesme hızı yüksek sert maden  ve titanyum kaplı elmaslar ve freze uçlarıdır.

CNC dik işleme merkezi ve CNC torna ile yapılan işlemlerimiz son teknoloji bilgisayar programı aracılığı ile gerçekleşmektedir. Bilgisayar desteğiyle çalışan bu tezgahlarda çalışmasını, durdurulmasını, takım değiştirmesini, eksenleri hareketini ve buna benzer tezgahın çalışmasıyla ilgili tüm işlerin bilgisayardaki kontrol ünitesi ve operatör ile elle kontrol edilmesi sağlanır ve aynı hassasiyetle seri üretime geçilir.

cnc freze

CNC Freze İşlemimiz

cnc-freze-islemi-1
cnc-freze-islemi-2
cnc-freze-islemi-3