Üretim Tesisi

Üretim Tesisi

EN İYİSİ VE EN KALİTELİSİ İÇİN ÜRETİYORUZ.


Üretim tesisimiz mühendislik plastik üretiminde ihtiyaç duyulacak tüm ekipman ve makina parkurunu bünyesinde barındırmaktadır. Teknolojinin bize sunduğu imkanlar kapsamında son teknoloji cihaz ve makinalar ile en iyisini ve en kalitelisini üretebilmek için çalışıyoruz.

Yüksek Alman teknolojisi ile donatılmış üretim tesisimizde sizlerden gelen çizimleri en iyi şekilde gerçeğe dönüştürüyoruz. PA (Polyamid), PTFE (Politetrafloretilen), POM (Poliaseta), PE (Polietilen) ve Pleksiglass hammaddeleri ile üretilen dayanıklı yüksek kaliteli plastik ürünlerimiz Türkiye’ nin her noktasına ücretsiz olarak gönderilmektedir. Ayrıca ihracat alanında da yoğun çalışmalar mevcuttur.

Makine mühendisliği, tesis yapımı, gıda endüstrisi, meşrubat endüstrisi, mağaza yapımı, tıp ve laboratuvar teknolojisi, ulaştırma teknolojisi, paketleme endüstrisi, mağaza yapımı, su teknolojisi, otomasyon teknolojisi alanları için çeşitli mühendislik plastiklerinden (PA / POM / PET / PTFE / PE / PBT / PC) cam kılavuzları, kızak rayları, contalar, dişliler ve benzeri dayanıklı plastik malzeme üretiminde  Çayırova / KOCAELİ /TÜRKİYE‘ de bulunan üretim tesisimiz ile hizmetinizdeyiz.  İhtiyacınız olan malzemenin standart veya özel plastikten oluşması veya seri halinde üretilmesi önemli değildir. Özellikle özel tasarım bir ürün veya bir prototipe mi ihtiyacınız var? Esnek sipariş tasarımımız ve deneyimli ekibimiz ile sizlere yardımcı oluyoruz.

talaşlı üretim-tesisi-martan-plastik-8
talaşlı uretim-tesisi-martan-plastik-6
talaşlı üretim-tesisi-martan-plastik-9
uretim-tesisi-martan-plastik
talaşlı üretim-tesisi-martan-plastik-10