Hakkımızda

Hakkımızda

Siz hayalinizi çizime biz ürün ve hizmete dönüştürelim.

Martan Plastik Kimdir?

Martan Plastik kendini standart plastikler, yüksek performanslı plastikler ve  mühendislik plastikleri alanında, değişen dünya teknoloji ve müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak müşterilerine dünya standartlarında çözüm sunmak ilkesiyle çeşitli sanayi sektörlerine  yüksek, kaliteli ürün ve hizmet sunmaktadır.

Yılların tecrübesi, uluslararası bilgi ve birikim, eğitilmiş personel ve en son teknoloji kullanarak farklı sektörlere (makina sanayi, gıda, ilaç sanayi, otomasyon hatları, tekstil, otomotiv ve hava sektörleri ile tarım makınaları, belediyeler, endüstriyel mutfaklar) CNC frezeleme, tornalama teknikleri ile de hizmet sunmaktadır.

Şirketimizin müşterilerine sunduğu hizmetler  sadece bu alanlarla sınırlı  kalmayıp proje planlaması, teknik danışmanlık, teknik ekipman, mühendislik (engineering) hizmetleri  gibi konularda da hizmet sunmaktadır.

Türkiye’ nin sanayi şehri olan KOCAELİ’ n de ki üretim tesisinde yüksek kalitede ve dayanıklıkta ki mühendislik plastiklerinin üretimine devam etmektedir.

Misyon-Vizyon-Değerlerimiz

Martan Plastik Vizyonu

Türkiye’ de mühendislik plastikleri üretim ve montajında sektöründe öncü bir firma olurken, ihracat alanında da ülkemize en üst seviyede katkı sunmaktır.

Martan Plastik Misyonu

Aldığımız her işi aynı titizlik ve özende hazırlayarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak, uygun fiyatlarla hizmet sunarken kaliteden ödün vermemektir.

Martan Plastik Değerleri

  1. Müşteri memnuniyeti en kıymetli değerdir.
  2. Kalite ve güven birbirinin ayrılmaz parçasıdır.
  3. İş güvenliğini sekteye uğratacak aciliyette hiç bir iş yoktur.
  4. Tam zamanında ve tam istenildiği şekilde teslim etmek hedeftir.

Martan Plastik San. İç ve Dış Tic.Ltd.Şti

" Bir BW Kunststoffe kuruluşudur.

Projelendirme

Martan Plastik dayanıklı mühendislik plastikleri işleme sürecinde Deming Döngüsünü prensip edinmiştir.  Bu kapsamda kendisine ulaştırılan proje çizimleri en ince detayına kadar inceler ve planlayarak proje şekline dönüştürür.

Frezeleme

Martan Plastik yüksek kapasiteli frezeleme makinaları ile PTFE, PA, POM, kestamit ve pleksiglass hammaddelerini ileri teknoloji ile işleyecek müşterilerinin taleplerini en iyi ve en hızlı şekilde karşılayacak altyapıya sahiptir.

Tornalama

Martan Plastik PTFE, PA, POM, kestamit ve pleksiglass gibi mühendislik plastiklerinin tornalama işlemlerinde alanında uzman çalışanları ve ileri teknoloji torna makinaları ile işlemleri yerine getirmektedir.

Kalite Kontrol

Bünyemizde üretilen her ürün kalite kontrol işleminden geçmektedir. Bu amaçla kalite kontrol ekibimiz tarafından her ürün detaylı şekilde testlerden geçirilir ve onay aldıktan sonra gönderilmek üzere transfere aktarılır.

İletişime Geçin

Projelerinizi bize ulaştırın ürünlerinizi size ulaştıralım.

Referanslar