CNC Torna

CNC Torna

CNC Torna Hizmetimiz

CNC kelimesi ingilizce Computer Numeric Control  ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Amacı işlem yapan makinanın sayısal komutlarla ve bilgisayar yardımıyla kontrol edilmesidir. CNC tezgahı: üniversal torna tezgahından farklı olarak bir bilgisayarlı kontrol ünitesine gönderilen CNC programları ile eksenleri hareket ettiren bilyalı vida ve servo motor sayesinde iş parçalarını belirlenen ölçü,ilerleme ve devir ile kısa zamanda seri bir şekilde üretim yapan tezgahlardır.

Martan Plastik aldığı ürün siparişlerinin üretiminde torna ve freze merkezi ile istenilen çizim ve numune parçalar ile yüksek hassasiyetli metal ve plastik parçaları işleyerek siz değerli müşterilerimize kullanıma hazır halde teslim eder. Martan Plastik’ in Çayırova/KOCAELİ’nde  bulunan üretim tesisindeki  torna makinası üretim sektöründeki tornaların en gelişmişidir.

Kaliteli hizmet ve mükemmel ürünler için Martan Plastik her zaman kendini geliştirmekte, plastik üretim, ihracat ve ithalat alanında sektörde yerini güçlendirmektedir. Torna ve freze işlemleri için alanında profesyonel çalışanları ile sizler için üretiyor ülke için çalışıyoruz.

cnc torna

CNC Torna İşlemimiz

cnc-torna-uclari-metalcnc-torna-uclari-metal
cnc-torna-uclari
cnc-torna-metal
cnc-torna-matkap-uc-talasli
cnc-torna-matkap-uc
cnc-torna-kestamid