Mühendislik Plastikleri Kayseri

Kayseri Şubemiz ile büyümeye devam ediyoruz.

Mühendislik Plastik Sektöründe ve metal alanında kendini kanıtlamış olan Martan Plastik yeni şubeleri ile hizmet ağını genişletmeye devam ediyor.

Martan Plastik, kurulduğu günden itibaren mühendislik plastikleri sektöründe daha iyi hizmet ve daha kaliteli ürünleri sunmak için çaba göstermektedir. Kaliteli hizmet ve ürünleri hizmet ağını genişleterek Türkiye’ geneline yaymak amacıyla Kayseri şubesini Haziran 2023 tarihinde hizmete açmıştır. Bu şubemiz ile Kayseri başta olmak üzere, çevre illerimiz olan Yozgat, Sivas, Adan, Kahramanmaraş, Niğde, Nevşehir, Konya ve Ankara gibi illerin mühendislik plastikleri ihtiyaçlarını karşılamayı planlamaktayız.

Polietilen | Döküm Polyamid| PE 1000 | Delrin | PTFE Teflon | PA Polyamid

Martan Plastik Kayseri şubemiz ile polietilen, teflon, polyamid, döküm polyamid, delrin ve fiber gibi mühendislik plastikler ürünlerimizi en hızlı şekilde çevre illerimiz olan Adana, Sivas, Ankara, Konya, Yozgat, Nevşehir, Malatya gibi illerimize ulaştırmağı hedeflemektediyiz.   Mühendislik plastikleri ürünlerimizin temin ve tedariki yanında freze, torna ve tesfiye hizmetlerimiz ile de son ürün şablonlarını da gelişmiş CNC makina parkurumuz ile sizlere sunmayı amaçlamaktayız.

Kayseri, Sivas, Ankara, Konya gibi büyük şehirlerde sanayi gelişmiş ve gelişmeye devam etmektedir. Bu sanayi alanının ihtiyaçlarının başında çok daha dayanıklı ve uzun ömürlü ürünleri ortaya koyacak hammaddeler ile çalışmaktır. Tam bu noktada standart ve ileri düzey mühendislik plastikleri devreye girmektedir. Polietilen gibi mukavemeti yüksek, kestamid gibi her türlü korelezyona dayanıklı, Polyamid gibi  darbelere karşı güçlü ve iyi kimyasal dayanımı mevcut olan ileri düzey mühendislik plastiklerini bu sanayi alanına sunmaktayız.

martan plastik kayseri

Başlıca Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Sivas Mühendislik Plastikleri

Sivas ilinin sanayi ve teknoloji sektörüne PE polietilen, Döküm Polyamid, POM Delrin, Fenolik Fiber, PA Polyamid ve PTFE Teflon gibi ürünlerin ithal ve yerli çeşitlerini levha ve çubuk şeklinde temini yapılmaktadır. Aynı gün kargolama ile acil ihtiyaçlarınız anında karşılanmaktadır.

Kayseri Mühendislik Plastikleri

Kayseri ilimizin ihtiyacı olan tüm standart ve ileri düzey mühendislik plastiklerini tek noktadan karşılamak amacıyla Melikgazi’ de açtığımız Martan Plastik Kayseri şubemiz ile Kestamid, POM Delrin, PE polietilen, PTFE Teflon ve Fenolik Fiber gibi ürünlerin satış ve pazarlaması tarafımızca yapılmaktadır.

Yozgat Mühendislik Plastikleri

Yozgat tekstil ve plastik sanayi alanında iç anadolunun başta gelen illerinden birisidir. Bu sanayi şehrimizde ihtiyaç duyulan tüm dayanıklı plastik ürünlerinin üretimi için Kayseri şubemiz günlük kargo transfer süreci başlatmıştır. Ürünleriniz aynı gün içerisinde sizlere teslim edilmektedir.

Adana Mühendislik Plastikleri

Adana,hızlıca gelişen sanayi sektörüne sahiptir. Mühendislik plastiklerinin hızlıca temini için Kayseri şubemiz tarafından günlük transfer işlemleri yapılmaktadır. Kestamid, PA Polyamid, Delrin ve Polietilen gibi mühendislik plastiklerini yüksek kalite ile sizlere ulaştırmak için çalışıyoruz.

plastik pa 66
mühendislik plastikleri pp polipropilen

Kayseri Şubemiz ile Büyüyoruz

Martan Plastik kurulduğu günden itibaren Türkiye’ nin mühendislik plastikleri ihtiyacını karşılamak için canla başla çalışmaya devam etmektedir. 2023 itibari ile yerli ürünlerin yanında daha kaliteli ürünler için Almanya başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesinden ürün temin edebilecek seviyeye gelmiş durumdadır. Martan Plastik vizyonunda belirtildiği üzere, 2023 yılında Türkiye’ nin her noktasına en kaliteli ürünleri en hızlı şekilde ulaştırmak için şubeleşmeye gitmeye karar vermiştir. İlk şubesini Türkiye’ nin merkezinde olan Kayseri ilimizde açmıştır. Kayseri şubesi ile başta Kayseri olmak üzere; Doğu Anadolu, Güney Doğu Anadolu, Doğu Karadeniz ve İç Anadolu bölgelerine hizmet vermeği hedeflemektedir.

martan plastik kayseri subesi torna

Talaşlı İmalat Hizmetlerimiz

CNC Freze

Yeni açılan Martan Plastik Kayseri şubemiz de son teknoloji CNC makinalarımız ile sizlerden gelen ürün tasarımlarına bağlı kalarak; kestamit, POM Delrin, PE polietilen, PTFE Teflon, PE 1000, Pleksiglas ve Fenolik Fiber gibi dayanıklı mühendislik plastikleri kullanarak CNC makimalarımızda freze işlemine tabi tutuyoruz.

CNC Torna

Sanayi, gıda ve teknoloji alanında ihtiyaç duyduğunuz dayanıklı mühendislik plastiklerinden imal edilmiş ürünler için bizlere ulaşın. Kusursuz freze ve torna hizmetlerimiz ile sizlere tam istediğiniz ölçü ve kalitede Kestamid, Polietilen, PTFE, POM, PE gibi dayanıklı plastik ürünerinden üretilmiş ürünleri, Kayseri, Sivas, Adana, Erzurum, Diyarbakır ve diğer komşu illerimize en hızlı şekilde kargolamaktayız.

Talaşlı İmalat

Talaşlı imalat işlemlerinde, işlenebilen malzeme skalası oldukça geniştir.Talaşlı imalat işlemi sayesinde, önceden tasarlanan her türlü şekil ve boyuttaki parçayı elde etmek mümkün.Milimetrik hesaplarla bilgisayar programları gibi dijital ortamlarda tasarlanan şekiller, talaşlı imalat ile istenilen doğru ölçüler ve temiz yüzeylerle kullanılmaya hazır, katı cisim elde edilebilir.